+48 693647408

Grupy dzieci i młodzieży

GRUPY DZIECI I MŁODZIEŻY

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i zapraszamy do zapoznania się z warunkami dla grup dzieci i młodzieży:

CENNIK 2022:

 • 1 doba (nocleg) - 120 zł/osoba
 • 2 doby (noclegi) - 105 zł/osoba
 • 3 doby (noclegi) - 99 zł/osoba
 • 4 i więcej noclegów - 95 zł/osoba

 

Cena zawiera nocleg z pościelą oraz wyżywienie HB (śniadanie szwedzki stół i dwudaniową obiadokolację z napojem)

W sezonie grzewczym +10 zł/osoba

Pobyt z 3 posiłkami: +20 zł/osoba

Dieta specjalistyczna +15 zł/os. dziennie (wegańska, bezglutenowa, bezlaktozowa, itp.)

Suchy prowiant - 2 bułki (ser, wędlina), owoc, batonik, woda 0,5l  - 18 zł/os.

Na 15 płatnych uczestników przyjmujemy 1 opiekuna gratis (przy min. 20 płatnych uczestnikach wycieczki)

PODANE CENY SĄ CENAMI BRUTTO. WYSTAWIAMY FAKTURY VAT.

Podana cena nie dotyczy grup sportowych. Grupa sportowa +10 zł/os.

Przyjmujemy płatności bonem turystycznym.

 

Dodatkowo:

 • Samo śniadanie 18 zł/osoba, obiad/obiadokolacja 25 zł/osoba, kolacja 22 zł/osoba
 • Ognisko z kiełbaskami + dodatki (chleb, musztarda, keczup, talerzyki i sztućce jednorazowe) - 18 zł/osoba (organizacja ośrodka)
 • Ognisko - 10 zł/osoba (organizacja własna grupy-opłata za drewno)

Dodatkowe zniżki i bonusy dla grupy:

  • Zniżka na bilety do Aquaparku Termalnego „TERMY CIEPLICKIE” – 10%
  • Zniżka na bilety do „Western City” - 10%
  • Zniżka na bilety do Groty Solnej "Żupa" - 20%
  • Zniżka na bilety do Huty Kryształu "Julia" - 20 %
 

WARUNKI POBYTOWE:

Ośrodek dysponuje 80 miejscami noclegowymi w dwóch obiektach zlokalizowaych obok siebie: 53 miejsca + 28 miejsc w odleglości 30 m między obiektami.

Wszystkie pokoje z łazienkami, na wyposażeniu:
Czajnik elektryczny, dostęp do lodówki, szklanki, Internet Wi-Fi. 
Pokoje 2,3 i 4 osobowe.

 

WYŻYWIENIE:

Ośrodek posiada stołówkę namiejscu (60 miejsc) i prowadzi całodzienne wyżywienie. Serwujemy domowe posiłki – tradycyjne polskie obiady. Uwzględniamy również na diecie lub wegetarian. Godziny wydawania posiłków zależą do Państwa, my się przystosowujemy do planów organizacyjnych.
Śniadanie i kolacja dla grupy wydawane jest w formie szwedzkiego stołu (minumum 2 posiłki na ciepło do wyboru).
Obiad/obiadokolacja to pełny dwudaniowy obiad tj. zupa i drugie danie (tradycyjne), kompot. Istnieje możliwość zabierania suchego prowiantu za śniadanie/kolację.
 
Na terenie ośrodka znajduje się również klimatyczny Bar "SKARBIEC WALOŃSKI" z napojami, a na sali jadalnej podajemy własnoręcznie przygotowywaną pizzą z pieca, którą można zamówić z menu.
 

OŚRODEK:

Do Państwa dyspozycji pozostaje duża sala z kominkiem wyposażona w sprzęt grający i oświetleniowy (możliwość organizowania dla dzieci dyskotek oraz zajęć gimnastycznych, tanecznych, itp.)
Na sali także stół do ping- ponga oraz profesjonalne piłkarzyki (płatne - 1 gra = 2 zł).
Na recepcji sprzedaż map,przewodników oraz ulotki o atrakcjach z całego regionu. Chętnie udzielimy wszelkich potrzebnych informacji o mieście/regionie. Ponadto bez dodatkowych opłat przygotujemy Państwu plan pobytu, pomożemy w organizacji wycieczek, tzn. weźmiemy na siebie takie sprawy organizacyjne jak wynajem przewodnika, zorganizowanie wycieczki po Szklarskiej Porębie, Kotlinie Jeleniogórskiej, lub zagranicznej (Praga, Skalne Miasto, Drezno, Aquapark Liberec i inne) własnym lub wynajętym autokarem. Ośrodek dysponuje również dużym terenem, co pozwala Państwu na zorganizowanie sobie we własnym zakresie, lub przez nas, ogniska z pieczeniem kiełbasek, grilla, zabaw i gier. Posiadamy boisko do siatkówki i piłki nożnej – piłki na wyposażeniu ośrodka. Karta kwalifikacyjna obiektu aktualizowana jest co pół roku. Parking pod ośrodkiem bezpłatny - również dla autokarów. Na wezwanie można skorzystać z usług busa dowożącego gości do wybranych miejsc.
 

OKOLICA I ATRAKCJE:

W pobliżu ośrodka przebiegają łagodne szlaki, co pozwala na spacery po lesie i zwiedzanie takich miejsc jak Wodospad Szklarki (oddalony ok. 20 min spacerem), Złoty Widok, Chybotek, Muzeum V. Hoffmana, Zbójeckie Skały, Zakręt Śmierci, Gruba Lipa, Chata Walońska, Muzeum Ziemi i Minerałów, Muzeum Energetyki Jeleniogórskiej, najstarsza kaplicaw Szklarskiej Porębie z XVII w., dom pisarzy – braci Gerharda i Carla Hauptmannów (obecnie siedziba Muzeum Karkonoskiego), itp.

Obiekt położony jestw cichej okolicy Szklarskiej Poręby (Szklarska Poręba Dolna to najstarsza część miasta), przy nowootwartym Szlaku Walońskim. Usytuowanie obiektu pozwala na wypoczynek i daje możliwość skorzystania z tutejszego klimatu, ale jednocześnie zapewnia prosty dojazd dla autokaru. Położenie poza ścisłym centrum miasta oraz ogrodzony teren doceniają szczególnie organizatorzy wyjazdów grupowych, ponieważ w pobliżu ośrodka nie ma bezpośredniego zagrożenia ze strony ruchu ulicznego, dzieci również nie wymykają się do miasta. Natomiast w niewielkiej odległości od Ośrodka (5 min spacerem) są sklepy ogólnospożywcze.

Najbliższe baseny kryte znajdują się ok. 15 min spacerem od ośrodka (jeden to kompleks basen + sauna parowa i fińska + bicze wodne, jaccuzi, zjeżdżalnia i brodzik dla maluchów oraz SPA – Hotel „Las”, drugi to basen pływacki – Centrum „KRUS” - 20 minut spacerem). W tej samej odległości jest również mikroklimatyczna jaskinia solna „Żupa”, gdzie nasi Goście posiadają 20% upustu na usługi (leczenie nerwic, astmy, alergii, koloroterapia, itp.). W kilka minut spacerem można się również dostać do nowo powstałego, bezpłatnego miejskiego obiektu sportowego "Orlik".

Odległość od PKS – 2 przystanki 5 i 10 min spacerem, BUS - pod Ośrodkiem, PKP - ok. 15 min spacerem, Kościół – ok. 5 minut spacerem.

D.W. Jaś współpracuje z wieloma organizatorami gier i zabaw, które mogą uatrakcyjnić Państwa pobyt –  m.in.: spływy pontonowe, przejażdżki quadami, rowerami, kuligi, snow tubing, pokazy sztuki cyrkowej, pokazy iluzjonistyczne, gry terenowe, itp.

GWARANTUJEMY DOMOWE, SMACZNE I OBFITE POSIŁKI, PRZYJAZNY KLIMAT ORAZ OBSŁUGĘ, WYGODNE I PRZYTULNE POKOJE! 

ZAKRES USŁUG ZAWARTYCH W OFERCIE ORAZ FORMA ICH ŚWIADCZENIA UZALEŻNIONA JEST OD OBOWIĄZUJĄCYCH OBOSTRZEŃ NAŁOŻONYCH NA OBIEKTY NOCLEGOWE W TRAKCIE TRWANIA EPIDEMII COVID-19