Kolonie 2022

Rezerwuj

Kolonie 2022

Cena od 100 PLN

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i zapraszamy do zapoznania się z warunkami dla grup dzieci i młodzieży na okres wakacji 2022 r.

 

Cennik od 25.06.2022 do 14.07.2022

110 zł/osoba - cena zawiera: nocleg, śniadanie szwedzki stół, obiad z podwieczorkiem (deserem) i kolację  szwedzki stół 

Dieta specjalistyczna (bez glutenu, bez laktozy, wegańska) +15 zł/os. za dobę

Suchy prowiant - 2 bułki (ser, wędlina), owoc, batonik, woda 0,5l  - 18 zł/os.

Na 10 uczestników przyjmujemy 1 opiekuna gratis (grupa od min. 20 płatnych os.)

 

Cennik od 15.07.2022 do 14.08.2022

120 zł/osoba - cena zawiera: nocleg, śniadanie szwedzki stół, obiad z podwieczorkiem (deserem) i kolację  szwedzki stół 

Dieta specjalistyczna (bez glutenu, bez laktozy, wegańska) +15 zł/os. za dobę

Suchy prowiant - 2 bułki (ser, wędlina), owoc, batonik, woda 0,5l  - 18 zł/os.

Na 15 uczestników przyjmujemy 1 opiekuna gratis (grupa od min. 30 płatnych os.)

 

Cennik od 15.08.2022 do 04.09.2022

100 zł/osoba - cena zawiera: nocleg, śniadanie szwedzki stół, obiad z podwieczorkiem (deserem) i kolację  szwedzki stół 

Dieta specjalistyczna (bez glutenu, bez laktozy, wegańska) +15 zł/os. za dobę

Suchy prowiant - 2 bułki (ser, wędlina), owoc, batonik, woda 0,5l  - 18 zł/os.

Na 10 uczestników przyjmujemy 1 opiekuna gratis (grupa od min. 20 płatnych os.)

 

PODANE CENY SĄ CENAMI BRUTTO. WYSTAWIAMY FAKTURY VAT.

Podana cena nie dotyczy grup sportowych. Grupa sportowa +10 zł/os.

Dodatkowe posiłki - tylko śniadanie 18 zł/os, tylko obiad 25 zł/os, tylko kolacja 22 zł/os.

Ognisko z kiełbaskami + dodatki (pieczywo, musztarda, keczup, talerzyki i sztućce jednorazowe) - 18 zł/osoba. 

Przyjmujemy płatność bonem turystycznym.

 

Ważne informacje dla naszych Gości:

  • Nasz obiekt jest dostosowany do najnowszych wymogów sanitarnych. Zapewniamy Państwu niezbędne środki bakteriobójcze, wymaganą przestrzeń i odległości podczas spożywania posiłków, profesjonalne odkażanie (ozonowanie) pokoi oraz pomieszczeń ogólnodostępnych i ciągów komunikacyjnych w obiekcie
  • Świetna lokalizacja dla osób szukających ciszy i spokoju, spacerowiczów – z dala od centrum i tłumów, tuż przy szlakach turystycznych (m.in. Magiczny Szlak Ducha Gór, dwie malownicze pętle Szlaku Walońskiego)
  • Najstarsza dzielnica miasta – Szklarska Poręba Dolna, to miejsce najsilniej związane z historią tutejszego osadnictwa, bogate w atrakcje turystyczne (najstarszy punkt miasta przy zabytkowym Kościele - 5 min spacerem, panoramiczny punkt widokowy "Złoty Widok" - 15 min pieszo, wodospad Szklarki - 20 min. pieszo, Muzeum Ziemi i Minerałów JUNA - 30 min pieszo)
  • W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu trasy rowerowe
  • Boisko miejskie "Orlik" i miejski plac zabaw - 10 minut spacerem
  • Miejscowy bus turystyczny "Roko" - przystanek vis a vis Ośrodka
  • Odległość od PKS – 2 przystanki 5 i 10 min spacerem
  • PKP i Kolej Izerska - ok. 15 min spacerem


WARUNKI POBYTOWE:

Ośrodek dysponuje ponad 80 miejscami noclegowymi w dwóch obiektach w odległości 30 m od siebie (52+32 miejsca).

Każdy pokój z łazienką, czajnik elektryczny, internet WI-FI, dostęp do lodówki, szklanki. Pokoje 2, 3 oraz 4 osobowe.

 

WYŻYWIENIE:

Ośrodek posiada stołówkę na miejscu i prowadzi całodzienne wyżywienie. Serwujemy domowe posiłki – tradycyjne polskie obiady. Uwzględniamy również preferencje osób na diecie lub wegetarian. Godziny wydawania posiłków zależą do Państwa, my się przystosowujemy do planów organizacyjnych. Śniadanie i kolację dla grupy wydajemy w formie szwedzkiego stołu. Obiad/obiadokolacja to pełny dwudaniowy obiad tj. zupa i drugie danie (tradycyjne), kompot i drobny deser np. owoc, ciastko itp. Istnieje możliwość zabierania suchego prowiantu za kolację.


OŚRODEK:

Do Państwa dyspozycji pozostaje duża sala z kominkiem wyposażona w sprzęt grający (możliwość organizowania dla dzieci dyskotek oraz zajęć gimnastycznych, tanecznych, językowych itp.) oraz stół do ping- ponga i piłkarzyki (płatne). Na recepcji  ulotki, sprzedaż map, przewodników. Chętnie udzielimy wszelkich potrzebnych informacji o mieście/regionie. Ponadto bez dodatkowych opłat przygotujemy Państwu plan pobytu, pomożemy w organizacji wycieczek tzn. weźmiemy na siebie takie sprawy organizacyjne jak wynajem przewodnika, zorganizowanie wycieczki po Szklarskiej Porębie, Kotlinie Jeleniogórskiej, lub zagranicznej własnym lub wynajętym autokarem. Ośrodek dysponuje również dużym terenem, co pozwala Państwu na zorganizowanie sobie we własnym zakresie, lub przez nas, ogniska z pieczeniem kiełbasek, lub grilla, zabaw i gier. 

Na terenie obiektu boisko do siatkówki i piłki nożnej (nieprofesjonalne), plac zabaw dla dzieci, dużo zieleni i miejsca do zorganizowania zajęć na świeżym powietrzu.

Parking bezpłatny – również dla autokarów.

Na terenie ośrodka znajduje się również klimatyczny Bar "Skarbiec Waloński" z napojami, a na sali jadalnej podajemy własnoręcznie przygotowywaną pizzą z pieca, którą można zamówić z menu.

W obiekcie znajduje się sala zabaw dla młodszych dzieci, stół do ping-ponga, płatne piłkarzyki, możliwość wypożyczenia piłek, badmintona, skakanek, gier planszowych, darta.

OKOLICA:

W pobliżu ośrodka przebiegają łagodne szlaki, co pozwala na spacery po lesie; zwiedzanie takich miejsc jak Wodospad Szklarki (oddalony ok. 20 min spacerem), Złoty Widok, Chybotek, Muzeum V. Hoffmana, Zbójeckie Skały, Zakręt Śmierci, Lipa Sądowa, Chata Walońska, Muzeum Ziemi i Minerałów, Muzeum Energetyki Jeleniogórskiej, najstarsza kaplica w Szklarskiej Porębie z XVII w, dom pisarzy – braci Gerharda I Carla Hauptmannów (obecnie siedziba Muzeum Karkonoskiego), itp. Obiekt położony jest w cichej okolicy Szklarskiej Poręby (Szklarska Poręba Dolna to najstarsza część miasta), przy nowo otwartym Szlaku Walońskim. Usytuowanie obiektu pozwala na wypoczynek i daje możliwość skorzystania z tutejszego klimatu, ale jednocześnie zapewnia prosty dojazd dla autokaru. Położenie poza ścisłym centrum miasta oraz ogrodzony teren doceniają szczególnie organizatorzy wyjazdów grupowych, ponieważ w pobliżu ośrodka nie ma bezpośredniego zagrożenia ze strony ruchu ulicznego, dzieci również nie wymykają się do miasta pod nieuwagę opiekunów. Z drugiej strony w niewielkiej odległości do ośrodka (ok. 7 min drogi) są sklepy ogólnospożywcze. Najbliższe baseny kryte znajdują się ok. 20 min spacerem od ośrodka (jeden to kompleks basen + sauna parowa I fińska + bicze wodne+ jacuzzi+ zjeżdżalnia I brodzik dla maluchów oraz SPA – hotel „Las”, drugi to tylko basen – Centrum „KRUS”). W tej samej odległości jest również mikroklimatyczna jaskinia solna „Żupa”, gdzie nasi Goście posiadają 20% upust na usługi (leczenie nerwic, astmy, alergii, relaks, koloroterapia itp.). Odległość od PKS – 2 przystanki 5 i 10 min spacerem, PKP ok. 15 min spacerem , Kościół – ok. 7 minut spacerem.

DINOPARK 20 MINUT SPACEREM! Na miejscu można kupić z 10% zniżką bilety do Term Cieplickich oraz do Huty Julia.

Boisko z programu "Blisko Boisko" z placem zabaw - ok. 10 min spacerem.

 

GWARANTUJEMY DOMOWE, SMACZNE I OBFITE POSIŁKI, PRZYJAZNY KLIMAT ORAZ OBSŁUGĘ I PRZYTULNE POKOJE!


ZAKRES USŁUG ZAWARTYCH W OFERCIE ORAZ FORMA ICH ŚWIADCZENIA UZALEŻNIONA JEST OD OBOWIĄZUJĄCYCH OBOSTRZEŃ NAŁOŻONYCH NA OBIEKTY NOCLEGOWE W TRAKCIE TRWANIA EPIDEMII COVID-19.